DLV Laserowe Modelowanie Krocza i Sromu (DLV® - Designer Laser Vaginoplasty®)

Laserowe Modelowanie Krocza i Sromu (DLV® - Designer Laser Vaginoplasty®) jest metodą chirurgii plastycznej przeznaczoną do poprawy kosmetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. Estetyczne zabiegi DLV®, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera diodowego, są bezkrwawe, bezpieczne i w niewielkim stopniu obciążające organizm, przez co czas rekonwalescencji jest niezwykle krótki, a efekty zaskakujące.

Już w 30 krajach świata, kobiety chcąc poprawić atrakcyjność swoich narządów płciowych, a także bardziej cieszyć się życiem intymnym, wykorzystują najnowsze trendy ginekologii estetycznej, jakimi są zabiegi laserowe DLV®. Od 2008 roku, dzięki naszym specjalistom, jest również możliwość przeprowadzenia tych zabiegów w Polsce.

Wieloletnia praktyka w zakresie ginekologii estetycznej pozwala nam na modelowanie każdego elementu kobiecych narządów płciowych, jednak ostateczny zakres zabiegu, jest uzależniony przede wszystkim od preferencji i upodobań pacjentki.

Przed każdym zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej konieczna jest wizyta konsultacyjna. Podczas takiego spotkania indywidualnie do każdej pacjentki określa się zakres zabiegu. Ponadto, omawia się wszystkie nurtujące pacjentkę pytania jak np.: technikę operacji (klasyczna, metoda Elmann'a lub laser), szczegóły operacji, warunki hospitalizacji, rodzaj znieczulenia i inne. Podczas tej wizyty, ustala się również koszt zabiegu, który jest zależny przede wszystkim od zakresu operacji i wybranej metody.

Najczęściej wykonywane procedury z DLV® to: