Zabieg RADIAGE

Okolica krocza, między innymi w wyniku obniżenia się poziomu hormonów płciowych, typowego dla okresu okołomenopauzalnego, ulega naturalnym procesom utraty jędrności, zmiany kształtu oraz atrofii skóry i błony śluzowej.

W wyniku zabiegów Radiage wykorzystując fale radiowe uzyskuje się ujędrnienie skóry oraz zmniejszenie rozstępów okolicy sromu i krocza.

Zabieg Radiage jest jedną z najnowszych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu krocza poprzez niechirurgiczne napinanie wiotkiej skóry. W technice Radiage wykorzystuje się energię o częstotliwości fal radiowych. Prąd elektryczny napotykający na opór w skórze właściwej i tkance podskórnej generuje ciepło. Temperatura wytwarzana podczas zabiegu uszkadza włókna kolagenu i elastyny powodując obkurczenie tkanki oraz stymulując tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastycznych. Efekty zabiegu widoczne są po kilku tygodniach i mogą utrzymywać się od 1 roku do 3 lat. Z biegiem czasu, gdy efekty zabiegu zaczną zanikać – procedurę można powtórzyć.

Podstawowymi zaletami metody RADIAGE są: nieinwazyjność i efektywność. Dzięki tym właściwościom, zabiegi RADIAGE z dnia na dzień zyskują na popularności.