Powiększanie Punktu G

Powiększanie punktu G - GSA® (z angielskiego: G-Spot Amplification) jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. Metoda wykorzystuje rekombinowany kolagen, który jest białkiem występującym w całym organizmie człowieka. Właśnie ze względu na naturalną obecność kolagenu, metoda jest bezpieczna, czego potwierdzeniem jest rejestracja preparatu przez FDA (ang. Food and Drug Administration - Agencja ds. Żywności i Leków FDA)

Głównym celem GSA® jest intensyfikacja doznań seksualnych związanych ze stosunkiem płciowym. Metoda powiększania punktu G polega na małoinwazyjnym wstrzyknięciu kolagenu w okolice punktu G, w celu jego uwydatnienia. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa kilka sekund, a wizyta w gabinecie nie przekracza 30 minut. Już w 4 godziny po zabiegu kobieta może prowadzić normalną aktywnością płciową, ale o zwiększonej intensywności.

Metoda GSA® jest skierowana do wszystkich kobiet pragnących wzmocnić przeżywanie kontaktów intymnych. Również do tych, które są zadowolone ze swojego życia intymnego.

W pilotażowych badaniach wykazano, że 87% kobiet po zabiegu odczuwa znaczne wzmożenie przyjemności seksualnej. Efekty utrzymują się ponad 4 miesiące, jednak należy zaznaczyć, że różnią się wśród pacjentek.