O CENTRUM

Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej w Poznaniu to miejsce, które zostało stworzone z myślą o kobietach i ich potrzebach. Naszym pacjentkom zapewniamy nie tylko medyczną opiekę wysokiej klasy specjalistów, ale również komfortową i intymną atmosferę, która jest niezwykle istotna dla dobrego samopoczucia każdej z nich.

Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej w Poznaniu jest wspólnym przedsięwzięciem: chirurga plastycznego dr Samira Ibrahim’a oraz ginekologa i położnika dr hab. Dariusza Szpurka. Centrum działa w ścisłej relacji z Laserowym Centrum Odnowy Pochwy w Los Angeles (www.lvria.org), której założycielem jest dr David Matlock. Doktor David Matlock jest ginekologiem i położnikiem, który od ponad 10 lat wykonuje zabiegi laserowej odnowy pochwy (LVR), a także zabiegi laserowej plastyki krocza i sromu (DLV), których jest twórcą.

Zarówno dr Samir, jak i dr Szpurek są certyfikowanymi przez organizację dr Matlock’a, jedynymi na terytorium Polski specjalistami wykonującymi zabiegi z zakresu laserowej odnowy pochwy (LVR) i laserowego modelowania krocza i sromu (DLV).

Krótko o ginekologii estetycznej

Częstym powodem wizyty u ginekologa jest chęć poprawienia jakości życia intymnego. Znaczne poszerzenie wymiarów pochwy, utrata elastyczności tkanek miednicy mniejszej, bolesne blizny pochwy i krocza, obniżenia pęcherza moczowego i odbytnicy to tylko niektóre z przyczyn niezadowolenia z życia seksualnego. Niejednokrotnie wiąże się to z przebytymi porodami lub wrodzonymi deformacjami. Drugą grupę pacjentek, stanowią kobiety niezadowolone z wyglądu swoich narządów płciowych.

Ginekologia estetyczna, a dokładniej zabiegi przeprowadzone przy użyciu laserów dają pacjentkom możliwość intensyfikacji doznań seksualnych, a także korekty niedoskonałości anatomicznych. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wpisują się w najnowsze trendy współczesnej kultury Zachodu. Z roku na rok, liczba wykonywanych zabiegów ginekologicznych operacji plastycznych w Stanach Zjednoczonych rośnie lawinowo. Współczesna opieka medyczna zdecydowanie wydłużyła życie kobiet. Ponadto, możliwość stosowania hormonalnej terapii zastępczej sprawia, że kobiety coraz dłużej czują się młode i pełne życia. Natomiast zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, dają tym kobietom możliwość, odczuwania pełnej satysfakcji z życia seksualnego. Przypominamy, że jakość życia intymnego to również element pozwalający na zadowolenie i poczucie jedności w innych obszarach naszego życia.

W zabiegach ginekologii estetycznej, wykorzystuje się laser zamiast skalpela. Dzięki temu, uzyskuje się minimalną inwazyjność, krótki czas hospitalizacji i szybką rekonwalescencję. Bez wątpienia to elementy, które stanowią silny argument dla Pań.

Naszą misją jest wskazać kobietom perspektywy i umożliwić poprawę życia intymnego.
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej są przeznaczone dla kobiet, które nie są w pełni usatysfakcjonowane wyglądem lub funkcją seksualną swoich narządów płciowych. Jeśli jesteś jedną z nich, to zapraszamy do zapoznania się z oferta Centrum Laserowej Ginekologii Estetycznej.